Even voorstellen

De Graaf Jan is een school waar uw kind optimaal kan leren en zich op sociaal-emotioneel gebied kan ontwikkelen en groeien. Kinderen gaan met plezier naar onze school toe. Het team van de Graaf Jan werkt vanuit grote betrokkenheid bij uw kind en met passie voor het onderwijs. De leerkrachten kijken naar de behoeften van uw kind en geven gerichte aandacht en zorg.

Het team van de Graaf Jan bestaat uit een groep zeer enthousiaste en ervaren leerkrachten. Samen maken zij van elke dag een belevenis voor de leerlingen. De leerkrachten leggen veel van zichzelf in hun werk en hun aanpak. Positieve ervaringen, succesbeleving en een veilig leerklimaat vormen de basis van het pedagogisch handelen op onze school. Wij waarderen verschillen en hopen dat uw kind, als hij onze school verlaat, zelfbewust naar zichzelf en vol verwondering om zich heen kijkt.

Wij stellen ons graag aan u voor!

Anouk in 't Veld

Student Marnix Academie anouk.intveld@spco.nl

Meer info

Tienke Bouwmeester

Groep 1-2 tienke.bouwmeester@spco.nl

Meer info

Rachel van Dijk

Groep 1/2 (Specialist kindercoach) rachel.vandijk@spco.nl

Meer info

Jennefien van Keulen

Groep 3 jennefien.vankeulen@spco.nl

Meer info

Wilma Kroeze

Groep 3 (Interne coördinator opleiden) wilma.kroeze@spco.nl

Meer info

Melissa Scholman

Groep 4/5 melissa.scholman@spco.nl

Meer info

Dianne Kattenberg

Groep 6 dianne.kattenberg@spco.nl

Meer info

Mariëlle van Os

Groep 7 marielle.vanos@spco.nl

Meer info

Mariëlle van der Sluijs

Groep 7 marielle.vandersluijs@spco.nl

Meer info

Lizan Geurtsen

Groep 7 lizan.geurtsen@spco.nl

Meer info

Ellen Hoogendoorn

Groep 8 ellen.hoogendoorn@spco.nl

Meer info

Mindy den Boer

Groep 8 en Interne Begeleider mindy.denboer@spco.nl

Meer info

Nicoline Koppelaar

Intern Begeleider nicoline.koppelaar@spco.nl

Meer info

Eric van der Wal

Directeur eric.vanderwal@spco.nl

Meer info

Linda van de Hoef

Remedial Teacher (Gedragsspecialist) linda.vandehoef@spco.nl

Meer info

Mojgan Wahedi

Schoolassistent mojgan.wahedi@spco.nl

Meer info

Henriëtte Bloemheuvel

Administratief medewerker h.bloemheuvel@spco.nl

Meer info

Desiree de Krijger

student onderwijs-assistent 1033850@mborijnland.nl

Meer info

Stef Elings

Student Hogeschool Ede stef.elings@spco.nl

Meer info